Populiariausi kelionių Youtuberiai Lietuvoje

Populiariausi kelionių Youtuberiai Lietuvoje tai daugiausia prenumeratorių turintys Youtube kūrėjai, vlogeriai, kuriantys epizodus ar laidas apie keliones lietuvių kalba.

Orijaus kelionės – Orijaus Gasanovo, žymaus keliautojo, pasakojimai apie savo išvykas. Orijaus kelionės padeda žmonėms išsirinkti atostogų kryptį ir smagiai praleisti atostogas. Populiariausia Lietuvoje kelionių laida pradeda jau penktąjį sezoną.

Aurimas Valujavičius – Daugiausiai savo gyvenimo laiko leidžiu tyrinėdamas pasaulį visais įmanomais būdais: dviračiu, motoroleriu, baidare, pačiūžomis, pėsčiomis, žygiais ar ekspedicijomis. Be noro pažinti tai, ką gali pasiūlyti mus supantis pasaulis, turiu ir keletą kitų pomėgių: sportą, pirografiją, gitarą ir dar daug visko. Myliu „YouTube“ ir vloginimą. Jeigu TU turi tokių mėgstamų užsiėmimų kaip aš – turėtum apsilankyti mano kanale ir susipažinti su mano kuriamu turiniu.

Journey Lt – Egzotiniai Keliai

Starkaus & Radzevičiaus kelionės – Oficialus Martyno Starkaus ir Vytaro Radzevičiaus kelionių kanalas. Visos vienoje vietoje. Ir dar visko čia bus

Pasaulis Kelionėms – pažintinis kelionių kanalas, kuriame rodomi kelionių nuotykiai Ispanijoje, brendami žygio takai kalnuose pėsčiomis ir su dviračiu, dažnai nutinka iššūkis sau, taip pat sutinkami keliautojai bei jų kelionės istorijos, o visa ši kelionių dokumentika yra video vlogas youtube bei foto pasakojimai fb ir instagram platformose.

Tepu Tepu kelionės – Kadaise nusprendę keliauti po pasaulį autostopu, taip ir padarėme. 25 valstybės tapo mūsų laikinais namais, kai po 11 mėnesių trukusios kelionės vis dar žvalgomės, o kur toliau.

Mindaugas Stonkus – Kelionių fanai ir ekstremalaus sporto mėgėjai susiburkime!
Vlogai iš egzotiškiausių pasaulio kampelių. Naujausi video iš vandenlenčių parkų. Geriausi patarimai renkantis atostogų kryptis. Su nostalgija prisiminkite lankytas vietas 4K raiška.

AŽ kelionės – Augustino ir Aistės Žemaičių kanalas apie keliones, kultūras ir kita. Įspūdingiausi pačių filmuoti vaizdai iš daugiau nei šimte šalių, kelionių patarimų video, TV laidos ir TV žaidimai kuriose dalyvavo Augustinas ir Aistė bei interviu su jais.