Populiariausi verslo Youtuberiai Lietuvoje

Populiariausi verslo Youtuberiai Lietuvoje tai daugiausia prenumeratorių turintys Youtube kūrėjai, vlogeriai, kuriantys epizodus ar laidas apie verslą, finansus, investavimą lietuvių kalba.

PROTO INDUSTRIJA – laida apie lietuviškus protus ir bepročius, gerąja to žodžio prasme. Mes nagrinėjame verslo įmones, vlog’erius, efektyvius, nestandartiškai mąstančius ir kūrybingus žmones. Mūsų tikslas – kurti kokybišką internetinį turinį, turtinti save ir savo sekėjus, gilinantis į pasiekusių žmonių sėkmes ir nesėkmes.

Pagal Jurgį – YouTube kanale “Pagal Jurgį” atskleidžiu visą tiesą apie savo verslo užkulisius. Tai, kas ten vyksta, yra ne tik mano, bet ir kiekvieno verslininko kasdienybė. Problemos. Iššūkiai. Sprendimų paieškos. Progreso stebėjimas. Pinigai ir jų valdymas. Motyvacija. Laikas šeimai. Asmeniniai siekiai. Ir, žinoma, automobiliai.

Zilvinas Butkevicius – Daugiau nei 20 000 sėkėjų Youtube kanale!
📈 Virš 1 000 000 eur. investicinis portfelis!
📊 Kripto portfelio vertė viršija 600 000 eurų.
💰 100 000 žmonių prisidėta prie finansinės gerovės!
🎓 16 metų patirtis versle!

Gintaras Pociūnas – Nemokama konsultacija: Asmeninių finansų planavimas; Pinigų skirstymas, biudžetavimas; Mokesčių susigrąžinimas; Gyvybės, traumų, neįgalumo, ligų bei sveikatos draudimai (esamų sutarčių peržiūra, optimizavimas, priežiūra bei keitimas pagal besikeičiantį žmogaus gyvenimą)

Dividendu Eksperimentas – Esu Emilis, sertifikuotas finansų konsultantas socialinėje medijoje žinomas kaip Dividendų Eksperimentas. Šiuo metu esu pakeliui į finansinę laisvę. Kviečiu prisijungti ir tave. 

Ilja Laurs – verslininkas ir investuotojas, turintis įmonių steigimo ir auginimo istoriją nuo nulio ir kelis sėkmingus pasitraukimus. Šiuo metu Ilja vadovauja „Nextury Group“ ir prižiūri įvairius aukštųjų technologijų investicinius fondus, pradedant rizikos kapitalo, skirto pradedančiajam verslui, ir baigiant rizikos draudimo fondais, investuojančiais į pasaulines kelių milijardų dolerių įmones.

Invest in Stocks – InvestoreLT

Laisvės TV. Pinigai – kanalas žmonėms, kuriems rūpi pinigai.
Ilgiausiai lietuviškos televizijos eteryje gyvuojantis projektas apie verslą „Pinigų karta“ evoliucionuoja į atskirą YouTube kanalą, kurio turinį užpildo laidos apie finansus, jų valdymą, investavimą, verslo vadybą, naujausias technologijas bei interviu su įmonių vadovais.